יוני 15, 2024
ניקיון משרדים

שיקולים שכדאי לקחת בחשבון כשבוחרים חברת ניקיון משרדים

שמירה על סביבת משרד נקייה והיגיינית היא חיונית לכל עסק. להלן שיקולים מרכזיים שיעזרו לכם לבחור את חברת ניקיון המשרדים הטובה ביותר עבור הצרכים שלכם.

הכתבה בשיתוף עם חברת ניקיון משרדים מובילה בארץ. החברה מספקת מגוון שירותים כמו,
ניקיון מוסדות, ניקיון מבנים, ניקיון חנויות, ניקיון בניינים משותפים,  ועוד. כל השירותים ניתנים על ידי צוות מקצועי ומיומן. אזורי השירות של החברה הם: כפר סבא, רעננה, תל אביב, פתח תקווה וראש העין.

שיקול מס' 1 – מוניטין וניסיון

למוניטין ולניסיון של החברה, יש חשיבות עליונה. חפשו חברות שפעילות מספר שנים ובעלות רקורד מוכח במתן שירותים באיכות גבוהה.

שיקול מס' 2 – השירותים שהחברה מציעה

חברת ניקיון משרדים מצוינת צריכה להציע מגוון של שירותים כדי לענות על הצרכים הספציפיים של הלקוחות שלה. לדוגמה, שירותי ניקוי חלונות, ניקוי שטיחים, ניקוי ריפודים ועוד.

שיקול מס' 3 – זמינות וגמישות

צרכי הניקיון של העסק עשויים להשתנות, וחיוני לבחור בחברה שיכולה להתאים את השירות ללוח הזמנים  ולדרישות הספציפיות. יש לוודא שהחברה יכולה לספק שירותי ניקיון בזמנים שנוחים לפעילות העסק (בין אם בשעות הפעילות, לאחר שעות העבודה או בסופי שבוע).

שיקול מס' 4 – מוצרי ניקוי וציוד

מוצרי הניקיון והציוד המשמשים את החברה יכולים להשפיע באופן משמעותי על איכות הניקיון.
יש לבדוק עם החברה שהיא עושה שימוש במוצרי ניקוי ידידותיים לסביבה ולא רעילים כדי להבטיח את בטיחות העובדים ולהפחית את ההשפעה הסביבתית. כמו כן, יש לוודא שצוות העובדים של החברה משתמש בציוד מתוחזק היטב כדי להבטיח את היעילות של הניקיון.

שיקול מס' 5 – ביטוח

כל חברת ניקיון שמכבדת את עצמה, צריכה להיות מבוטחת. כיסוי ביטוחי מגן לא רק על החברה אלא גם על הלקוח שלה במקרה של תאונות או נזקים במהלך הניקיון.

שיקול מס' 6 – עלות

אמנם העלות לא צריכה להיות הגורם המכריע הבלעדי, אך חשוב לבחור בחברת ניקיון המציעה מחיר הוגן. בקשו לקבל הצעת מחיר, בה מפורטים השירותים הכלולים ועלויות נוספות.
מומלץ מאוד לעשות סקר שוק ולבדוק מהם המחירים המבוקשים גם אצל חברות אחרות.

שיקול מס' 7 – תקשורת

תקשורת יעילה היא המפתח למערכת יחסים מוצלחת עם חברת הניקיון. החברה צריכה להיות קשובה וזמינה ללקוחות שלה. מומלץ לוודא שלחברה יש צוות שירות לקוחות לטיפול בפניות ולפתרון בעיות באופן מיידי. כמו כן, מומלץ לוודא שהחברה תספק עדכונים שוטפים על לוח הזמנים של הניקיון.

כמה מילים לסיכום…

על מנת שתוכלו לבחור חברת ניקיון משרדים שהיא לא פחות ממעולה, עליכם להתייחס לכל מיני שיקולים כמו, מוניטין וניסיון, השירותים שהחברה מציעה, מוצרי הניקיון והציוד ועוד. על ידי הערכת השיקולים הללו שהוזכרו לעיל, תוכלו לבחור חברת ניקיון שלא רק תענה על הצרכים הספציפיים שלכם אלא גם תבטיח לכם סביבת משרד בריאה, נקייה ופרודוקטיבית. שיהיה בהצלחה!