יוני 19, 2024
משקפי שמש

איך בוחרים משקפי שמש בצורה נכונה?

מתכננים לרכוש משקפי שמש בקרוב? אל תתרכזו רק בעיצוב, אלא גם בדברים נוספים כמו סוג העדשה למשל. מוזמנים להמשיך בקריאה ולגלות כיצד לבחור משקפי שמש בצורה נכונה.

הכתבה בשיתוף עם חנות משקפי שמש בתל אביב. בחנות, תוכלו למצוא מגוון גדול של דגמים של משקפי שמש.

כמה מילים על רכישת משקפי שמש

אין ספק שכאשר מדובר על משקפי שמש, יש מגוון אופציות. עם כל כך הרבה מותגים, אפשר להתבלבל ויותר מזה קשה לקבל החלטה לגבי הזוג המתאים. בהמשך הכתבה, נפרט על פרמטרים שמומלץ שתבדקו כאשר אתם בוחרים משקפי שמש.

פרמטר מס' 1 – העיצוב של המשקפיים

תסכימו איתנו שמשקפי שמש הם פריט אופנה שאי אפשר לוותר עליו. על כן, מומלץ מאוד לבדוק את העיצוב של המשקפיים. שימו לב שהעיצוב כולל את הגודל של העדשה, הצורה שלה והמסגרת של המשקף. כמו כן, העיצוב גם מתייחס לצבע העדשות ולרמת הכהות שלהן.

מבחינת מסגרות, יש מגוון סוגים בהם, מסגרות מלבניות, מסגרות מלאות, חצי מלאות, מסגרות עגולות ועוד. כאשר אתם רואים דגמים שונים של משקפי שמש, נסו לבדוק לאיזה דגמים אתם מתחברים יותר ולאיזה פחות. כך תוכלו להבטיח שתתמקדו אך ורק בדגמים המתאימים והרלוונטיים עבורכם.

פרמטר מס' 2 – העדשות של המשקפיים

עדשות של משקפי שמש יכולות להיות עשויות מחומרים כמו, פלסטיק, זכוכית ועוד. קחו בחשבון שעדשות שעשויות מזכוכית הן אופציה מצוינת ואפילו האידיאלית ביותר. זאת משום שלזכוכית יש עמידות גבוהה.

פרמטר מס' 3 – הצרכים שלכם

שימו לב, אם משקפי השמש מיועדים לפעילויות ספורט, מומלץ שתרכשו דגמים של חברות המתמחות בכך ומנגד, אם מדובר על משקפי שמש ליום יום וכאלה המספקות הגנה מפני השמש, אז בהחלט תוכלו לרכוש דגמים שהדגש בהם הוא על סגנון אופנתי ופחות ספורטיבי.

פרמטר מס' 4 – הנוחות

משקפי שמש צריכים להיות נוחים. על כן, כאשר אתם נמצאים בחנות, תמדדו כמה פעמים את המשקפים ותוודאו שהם נוחים לכם. כמו כן, בדקו שהמשקפיים נוחות לכם גם מחוץ לחנות, כאשר אתם מסתכלים על אור השמש. בנוסף, וודאו שהמשקפיים מתאימים לכם למבנה הפנים. כך שגם אם קיבלתם המלצה על דגם מסוים, יכול להיות שהוא לא יתאים לכם ולא יהיה נוח לכם.

פרמטר מס' 5 – חיקויים

שוק משקפי השמש רווי חיקויים. על כן, מומלץ מאוד לרכוש משקפי שמש מחנות מוכרת ואמינה.
יש המון חנויות כאלה ברחבי הארץ. כך תוכלו להבטיח שאתם רוכשים משקפיים מקוריות ואיכותיות.

כמה מילים לסיכום…

כפי שהוזכר בכתבה, כאשר מבצעים רכישה של משקפי שמש, מומלץ מאוד להתייחס לעיצוב של המשקפיים, לסוג העדשות, לנוחות וכו'. כמו כן, יש לבדוק שהדגם של המשקפיים הוא אכן מקורי והעדשות והמסגרת עשויות מחומרים איכותיים. שיהיה בהצלחה!